Private Message Invites (1.0.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
