Private Message Invites (1.0.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
