Private Message Invites (1.0.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
