Private Message Invites (1.0.4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Reset
da: Gendan

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Created By
da: Oprettet af
