Private Message Invites (1.0.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Reset
it: Ripristina

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
