Private Message Invites (1.0.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់
