Private Message Invites (1.0.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو
