Private Message Invites (1.0.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд
