Private Message Invites (1.0.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
