Private Message Invites (1.0.4) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Reset
ro: Resetează

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Private Message
ro: Mesaj privat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Created By
ro: Creat de
