Private Message Invites (1.0.4) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: Created By
vi: Người tạo
