Private Message Invites (1.0.5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
