Private Message Invites (1.0.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
