Private Message Invites (1.0.5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
