Private Message Invites (1.0.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat
