Private Message Invites (1.0.5) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subject
hi: विषय

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी
