Private Message Invites (1.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
