Private Message Invites (1.0.5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Reset
ja: リセット

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Private Message
ja: プライベートメッセージ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
