Private Message Invites (1.0.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Reset
jv: Baléknā

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
