Private Message Invites (1.0.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
