Private Message Invites (1.0.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha
