Private Message Invites (1.0.5) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Private Message
tr: Özel Mesaj

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
