Private Message Invites (1.0.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
