Private Message Invites (1.0.6) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
