Private Message Invites (1.0.6) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
