Private Message Invites (1.0.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
