Private Message Invites (1.0.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
