Private Message Invites (1.0.6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Reset
ru: Сбросить

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Private Message
ru: Личное сообщение

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Created By
ru: Создал
