Private Message Invites (1.0.6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
