Private Message Invites (1.0.6) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Reset
he: איתחול

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
