Private Message Invites (1.0.6) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
