Private Message Invites (1.0.6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
