Private Messenger (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored on
ast: Autoría en
