Private Messenger (1.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
