Private Messenger (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Authored on
gl: Creado en
