Private Messenger (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Authored on
hi: कब लिखा गया
