Private Messenger (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
