Private Messenger (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data
