Private Messenger (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Authored on
pl: Data dodania
