Private Messenger (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored on
sk: Napísané dňa
