Private Messenger (1.1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
