Private Messenger (1.1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: About
el: Περί
