Private Messenger (1.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored on
sv: Författad

en: About
sv: Om
