Private Messenger (1.2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে
