Private Messenger (1.2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: About
ca: Detalls
