Private Messenger (1.2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: About
hu: Leírás
