Private Messenger (1.2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: Message
id: Pesan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: About
id: Tentang
