Private Messenger (1.2.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
