Private Messenger (1.2.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
