Private Messenger (1.2.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Authored on
uk: Створено

en: About
uk: Про модуль
